O firmie Kontakt Oferta produkcji Biurowe powierzchnie do wynajęcia Certyfikaty Historia firmy
2024-04-21, 13:44
 
   

wynajem powierzchni biurowych i magazynowych

 aktualna oferta wynajmu


uslugi narzędziowe
części zamienne OPEL  stare modele

części zamienne SEAT stare modele


 

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu  pomieszczeń o charakterze biurowym, magazynowym oraz produkcyjnym. Lokale znajdują się w budynkach stojących na terenie należącym do naszej spółki i oddalonym o ok. 80 m od ul. Gagarina w obrębie ulic: Stępińska, Nowotarska, Sielecka. Jest tu 7 różnej wielkości budynków o łącznej powierzchni ponad 15 000 m² („pod dachem”). Cały obiekt –grunt i budynki - są własnością prywatnej Spółki Akcyjnej „Omig”. Teren jest  ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektronicznego oraz funkcjonariuszy ochrony. Zapewniamy najemcom dostęp do lokalu przez  24 godziny na dobę i przez wszystkie 365 dni w roku.

Ze względu na lokalizacje, istnieją bardzo dobre warunki dojazdu zarówno pojazdami własnymi jak i komunikacją miejską. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje zaledwie ok. 10 minut.

Najemcom  przekazujemy lokale odnowione, z podłączonymi instalacjami centralnego ogrzewania, elektryczności, telefonów miejskich  i wewnętrznych. Ilość podłączanych linii telefonicznych miejskich jest uzależniona wyłącznie od potrzeb najemcy lokalu. Oferujemy dostęp do  różnych wariantów łączy internetowych. Na całym terenie wyznaczonych jest ponad 200 płatnych i ok. 30 bezpłatnych miejsc parkingowych dla gości.

Oferujemy konkurencyjne stawki czynszu za najem powierzchni:

-za powierzchnię łącznie z opłatami  lub
- oddzielnie za powierzchnię +opłaty za prąd i wodę wg. wskazań liczników

Lokale przeznaczone do  wynajmu można oglądać w dni powszednie w godz. 8:00 ÷ 15:00.

 Wszelkich informacji w sprawach najmu naszych lokali udziela Kierownik Działu Handlowego - Grzegorz Zawada.

Kontakt: tel. nr  22 841 50 00 lub 22 841 05 34,         

e-mail ; gzawada@omig.com.pl

**

 

Copyright 2008 OMIG.pl